Ana Sayfa İmplant Bego İmplant Fiyatları

Bego İmplant Fiyatları

Bego İmplant Fiyatları

Diş implantı tedavisi eksik diş ya da dişlerin tedavisinde kullanılan bir uygulamadır. Son yıllarda gelişen teknolojinin ışığında birçok implant çeşidi ve yöntemi geliştirilmiş ve hala geliştirilmeye devam edilmektedir. Gelişen teknoloji ışığında diş implantı malzemesi üretimi yapan firmalar çoğalmış ve pazara yabancı firmalar yanında yerli firmalar da katılmıştır. Yerli firmaların katılımı ile diş implantı malzemelerinden kaynaklanan ücretlerde belirgin bir düşüş yaşanmıştır. Tabi bu durum karşısında merdiven altı denilen, sertifikasız ve sağlıksız malzemeler ve hijyenik olmayan ortamlarda yapılan, sahte implantlar da ortaya çıkmıştır.

Bego implant fiyatları

Bego İmplant Nedir?

Bego implantlar, ortaya koyduğu birçok avantajla birlikte dünya genelinde çok fazla tercih edilen bir implant çeşididir. Alman yapımı bu implantlar, diş hekimliği alanında uzun yıllardır sektörde çalışma yapan, böylece çokça birikim ve deneyim sağlayan Bego implantlar, diğer implantlara göre daha avantajlı olduğu için tüm dünya da sıkça uygulanmaya başlamıştır.

Diş implantlarının eksik diş tedavisinde sıkça kullanılması yanında uygulanan implantın kalitesi, markası, sertifikalı olup olmaması da çok önemlidir. Markanın bilinir olması da, aynı zamanda güvenilirliğini artırır. Bunun yanında doğru hastane, iyi ve deneyimli diş hekimi, ağız ve diş temizliği de çok önemlidir.

Bego Diş İmplantı Fiyatları Ne Kadardır?

Yazımızda bahsettiğimiz gibi Bego diş implantlarının birçok avantajı bulunur. Bu avantajlarla birlikte dünyada çokça kullanılan bu implantlar, diğer implant çeşitlerine göre ekonomik olarak da çok avantajlıdır. Bu implantların ekonomik fiyatlar sunması da kalitesinin yanında tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır.

Diğer implantlarda olduğu gibi Bego implantlarda da fiyat işlemin yapıldığı şehir, hastane, diş hekimine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama olarak 1500 – 2000 lira arasında değişiklik göstermektedir.

Bego İmplantın Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

Bego implantlar stabil bir iç bağlantıya sahiptir ve bu sayede ağıza güvenli bir şekilde uygulanabilir. Bego implantların bir diğer önemli avantajı ise bu implantların bakteri sızdırmaz özelliklerde yapılması ve bu sayede ağız içinde yaşanan en önemli problemlerden biri olan enfeksiyon oluşumunun engellenmesini sağlamasıdır.

İmplant işlemini kolaylaştıran protetik kesiş noktaları bulundurması da, bu implantların diğer implant çeşitlerinin önüne geçmesini sağlar. Bego implantlar herhangi bir ek ara parçaya ihtiyaç duymadan, dişlere kolaylıkla uygulanabilmektedir. Aynı zamanda bu implantlar tedaviye uygun olarak dizayn edildikleri için direkt yükleme yapılmasını sağlayan özelliktedir.

Bego implantlar, tek dişe uygulanan implant tedavilerinde, rotasyona karşı koruma oluşturur. Bunların yanında protetik tedavi öncesi ve sonrasında implant ya da dişin düşmesini önler. Bego implant sayesinde fazla parçaya ihtiyaç duyulmadığı için işlem sonrası tüm riskler en az seviyede seyreder. Bego implantlar, direkt üretici desteğine tabiidir ve bu alanda deneyime ve birikime sahip Alman kalitesi ile dizayn edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız?

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız? Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci boyunca birçok alanda ve işte aksamalar meydana geldi. Özellikle sağlığımızla ilgili bazı...

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri Protez dişler, tekli ve çoklu diş kayıplarında kullanılan bir üründür. Protezler sayesinde kişinin diş eksikliği problemi çözülmüş olur. Protez Nedir? Protez,...

Lazerle diş beyazlatma nedir ve nasıl yapılır?

Lazerle diş beyazlatma nedir? Lazer ile diş beyazlatma, dişlerde meydana gelen renk değişimlerini gidermek üzere, lazer ışığı kullanılarak dişlerin renginin normal seviyeye getirilmesi işlemine verilen...

Hamilelikte Diş Tedavisi

Hamilelikte Diş Tedavisi Hamilelik döneminde birçok açıdan sağlığa dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü bu dönemde tedavi şansı normalken yapılana göre çok daha düşüktür. Hamilelerin birçok ilacı...

Son Yorumlar