Ana Sayfa İmplant İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları

Doku seviyesi implant olarak bilinen bu implantlar, son yıllarda çokça kullanılmaya başlanmıştır. Implance implantlar kendi aralarında alt ve yan kategorileri de bulunan bir implant çeşidi olarak hizmet vermektedir.

İmplance İmplantların Fiyatı Ne Kadardır?

Implance implantlar ülkemizde ortalama olarak 300 Euro’dan satışa sunulur. Bu fiyat döviz kuruna bağlı olarak artış ya da azalma göstermektedir.

Aynı zamanda işlemin yapıldığı yer, hastane, hekim, yapılacak implant sayısı ve ağızın sağlık durumu da fiyat üzerinde etkili rol oynar. Implance implantlar ile yaptıracağınız tedavinin net tutarını öğrenmek için muayene olmanız gerekir.

İmplant diş

İmplance İmplantlar Hangi Ülkeye Ait Markadır?

Implance implantlar Türkiye menşeili bir üründür. Son teknoloji ürünler sunan bu marka Trabzon’da üretim yapmaktadır. Görkem Serçe tarafından, 2012 yılında kurulan bu implant markası dünya çapında bir hizmet vermektedir. Son birkaç yılda yapılan yenilikler ve atılımlar, teknoloji ile iç içe bir üretim sayesinde adından sıkça söz ettirmektedir.

İmplance İmplantların Avantajları Nelerdir?

Implance implantlar ileri teknoloji ürünüdür. Hibrit dizayna sahip bu ürünlerin boyun kısmı silindirik yapıda ve apikali konik biçimdedir. Ortaya çıkabilecek sıkışma durumunda oluşabilecek stresi ortadan kaldırır.

Uzun ömürlüdür ve uzun süreli meydana gelebilecek sorunların oluşumunu önler. Çene kemiği kaybının önüne geçer ve çene ile kusursuz bir uyum içerisinde olur. İyi bir osseointegrasyon kalitesine sahiptir.

İmplance İmplant Tedavisi Hızlı Uygulanır

Implance implantlar, ağız ile yüzde yüz uyum sağladığı için daha hızlı sonuçlar vermektedir. Böylece implant işlemine daha çabuk devam edilir ve hasta daha kısa süreli diş eksikliği yaşamış olur. Aynı zamanda bu implantlar sayesinde daha az acı ve ağrı yaşarsınız.

İmplance İmplantların FDA Onayı Var Mı?

Türkiye’de birçok bayiliği bulunan Implance implant markası, FDA onayına sahip bir implanttır. FDA onayı, Amerikan Federal İlaç Ajansı onayı anlamına gelmektedir. Buradan onay alabilen tek implant markası Implance implantlarıdır.

Kalitesi, kolay uygulanması, ürün çeşitliliği ile bu onayı almış olan Implance implantlar, güvenle kullanabileceğiniz ve memnun kalabileceğiniz bir markadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız?

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız? Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci boyunca birçok alanda ve işte aksamalar meydana geldi. Özellikle sağlığımızla ilgili bazı...

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri Protez dişler, tekli ve çoklu diş kayıplarında kullanılan bir üründür. Protezler sayesinde kişinin diş eksikliği problemi çözülmüş olur. Protez Nedir? Protez,...

Lazerle diş beyazlatma nedir ve nasıl yapılır?

Lazerle diş beyazlatma nedir? Lazer ile diş beyazlatma, dişlerde meydana gelen renk değişimlerini gidermek üzere, lazer ışığı kullanılarak dişlerin renginin normal seviyeye getirilmesi işlemine verilen...

Hamilelikte Diş Tedavisi

Hamilelikte Diş Tedavisi Hamilelik döneminde birçok açıdan sağlığa dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü bu dönemde tedavi şansı normalken yapılana göre çok daha düşüktür. Hamilelerin birçok ilacı...

Son Yorumlar