Ana Sayfa Sağlık İsviçre İmplant Fiyatları

İsviçre İmplant Fiyatları

İsviçre İmplant Fiyatları

Diş implantı alanında başarılı markalara sahip İsviçre, bu alanda adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Hem kalitesi ile hem de teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünler sunması ile İsviçre, implant piyasasında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

İsviçre İmplant Fiyatları Ne Kadardır?

İsviçre’de üretilen implant markaları kalitesi ve her ağıza göre, her kemik yapısına göre ayrı ayrı dizayn edildiği için diğer implantlara göre daha maliyetlidir. Aynı zamanda hastanın ağız yapısı, kullanılacak implant sayısı, tedavinin yapılacağı yer ve hastane, diş hekiminin tecrübesi ve uzmanlığı implant fiyatı üzerinde artış yaratan diğer unsurlardandır.

Bu sebeplerle net bir fiyat vermek mümkün değildir. En doğru fiyatı diş hekiminizle yapacağınız muayene sonucunda öğrenebilirsiniz.

İmplant

İsviçre İmplant Fiyatları Artış Gösterir Mi?

Diş implantları ithal edildiği için fiyatları döviz üzerinden belirlenir. Ülkemizde döviz kurları yükseldikçe ithal implant fiyatları da doğal olarak artış göstermektedir. İsviçre İmplant fiyatları ortalama olarak 400 dolardan başlamaktadır.

İsviçre İmplant Markaları Nelerdir?

Avrupa’da en çok tercih edilen implant markaları İsviçre menşeilidir. En çok bilinen İsviçre implant markaları şöyledir: Nobel Biocare, ITI Straumann, Zimmer.

İsviçre İmplantların Avantajları Nelerdir?

İsviçre implantı malzeme bakımından çok kalitelidir. Bu implantlar saf titanyumdan üretildikleri için uygulama sonrası herhangi bir enfeksiyon, diş ve implant kaybı, çene kemiği ile ilgili sorunlar yaşama durumu ortadan kalkar. Her çene yapısına göre ve çeşitli implantlar üretildiği için ağzınıza en uygun implant seçeneği İsviçre implantlarda bulunur. Bu implantlar protezle kolayca uyum sağlar ve ömür boyu kullanım sağlar.

İsviçre İmplant Markaları Seçmek Güvenli Midir?

İsviçre implantlar sertifikalı ürünler sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile uyum içerisinde olan bu implantlar sayesinde hasta sağlığı korunur. Dünya çapında bir pazara sahip İsviçre implantlar ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kalite ve ağız ile uyumu göz önüne alındığında bu implantları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ülkemizde İsviçre İmplant Yaptırmak Daha Uygundur

Ülkemizde implant yaptırmak dünya geneline bakıldığında daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Aynı malzemeler ve aynı kalitede yapılan İsviçre implantlar da bile fiyat olarak ülkemiz daha avantajlı seçenekler sunmaktadır. Hatta Avrupa’dan olduğu gibi İsviçre’den bile birçok hasta  ülkemize implant tedavisi için gelmektedir.

İsviçre’de implant fiyatı ülke ekonomisi daha iyi olduğundan daha yüksek fiyatlara yapılmaktadır. Diş tedavisi veren hastane ve klinikler de ülkemizde, İsviçre’ye ve diğer ülkelere nazaran daha uygun fiyatlar sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız?

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız? Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci boyunca birçok alanda ve işte aksamalar meydana geldi. Özellikle sağlığımızla ilgili bazı...

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri Protez dişler, tekli ve çoklu diş kayıplarında kullanılan bir üründür. Protezler sayesinde kişinin diş eksikliği problemi çözülmüş olur. Protez Nedir? Protez,...

Lazerle diş beyazlatma nedir ve nasıl yapılır?

Lazerle diş beyazlatma nedir? Lazer ile diş beyazlatma, dişlerde meydana gelen renk değişimlerini gidermek üzere, lazer ışığı kullanılarak dişlerin renginin normal seviyeye getirilmesi işlemine verilen...

Hamilelikte Diş Tedavisi

Hamilelikte Diş Tedavisi Hamilelik döneminde birçok açıdan sağlığa dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü bu dönemde tedavi şansı normalken yapılana göre çok daha düşüktür. Hamilelerin birçok ilacı...

Son Yorumlar