Ana Sayfa Ağız ve Diş Sağlığı Lamine Diş Yaptıranların Yorumları

Lamine Diş Yaptıranların Yorumları

Lamine Diş Kaplamaları Hakkında Kullanıcı Yorumları

Lamine diş kaplamalar insanlar tarafından merak edilen ve akıllarda çokça soru bırakan bir tedavidir. Bu diş kaplamaları diş yüzeyine en az aşındırmanın yapıldığı ve en doğal sonucun alındığı yöntemdir. Az aşındırma ile yapıldığı için kişiler tarafından bu kaplamaların kırılma korkusu bulunur.

Bu sebeple birçok insan bu tedaviyi tercih etmede çekinceler yaşar fakat bu inanış yanlıştır. Lamine diş kaplamaları doğal diş nasıl zarar görürse ancak o koşullarda zarar görür. Doğru bakıldığında ise uzun ömürlü bir kullanışa sahiptir.

Lamine diş yaptıranlar yorumları

Dental Tedavilerde İşlemi Yaptırmış Kullanıcıların Yorumlarını Okumak Önemlidir

Herhangi bir dental tedavi öncesinde bu tedaviyi yaptırmış kişilerin yorumları önemli olmaktadır. Birçok hastaya diş makyajı gibi gözüken ama geçici bir makyaj dğil kalıcı bir tedavi olan bu yöntem, kullananlar tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır. Gelin Lamine diş kaplamaları yaptırmış kişilerin tedavi sırasında ve sonrasında yaşadıkları deneyimler doğrultusunda yaptıkları yorumları birlikte okuyalım.

Kırık Dişime Uygulanan Lamine Kaplama Hayatımı Kolaylaştırdı

Ön dişlerimden bir tanesinde bulunan kırık dişime kaplama yaptıracağım da bir arkadaşım tarafından Lamine diş kaplaması önerildi. Kolay uygulanması ve orjinal dişe yapılan işlemin çok az olması kaynaklı başta çekinceler yaşadım. Kısa sürede kaplamaların düşeceğini düşündüm fakat diş hekiminin içimi rahatlatması ile bu işlemi yaptırdım.

Doğal dişimden hiçbir farkı yok. Kimse dişimde kaplama olduğunu fark etmiyor. Lamine kaplama sonrası çok rahat ettim. Artık rahatlıkla gülebiliyorum. Bu tedaviyi kullanan biri olarak herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İki yıldır kullanıyorum ve Lamine dişlerimde herhangi problem yaşamadım.

Diş Rengimden Memnun Değildim, Şimdi Çok Mutluyum

Dişlerime iki kez beyazlatma işlemi yaptırmama rağmen diş rengimde bir değişiklik olmadı. Konuşurken ve gülerken çok rahatsız hissediyordum. Diş hekiminin önerisi ile Lamine diş kaplaması yaptırdım. Sadece üç seansta kaplamalarım tamamlanmıştı.

Kısa sürede istediğim renkte dişlere sahip oldum. Ben yaklaşık altı aydır bu kaplamaları kullanıyorum. Dişlerimde herhangi bir hassasiyet hissetmedim. Düşünen herkese bu tedaviyi tavsiye ederim.

Ön Dişlerimin Arasında Boşluklar Vardı Lamine Diş Kaplama İle Bu Durumdan Kurtuldum

Ön dişlerim arasında bulunan boşluk zamanla daha da açıldı ve bu durum beni sosyal ortamlarda olumsuz olarak etkiledi. Konuşurken insanların dişlerime baktığını düşünüyordum. İnternette yaptığım araştırma sonunda ışık geçirgenliği ile doğal bir görünüm sağlaması ve hızlıca sonuca varılması ile Lamine diş kaplamaları dikkatimi çekti.

Kullanıcı yorumlarını okuduğumda ise bu tedavinin çok kaliteli olduğunu düşündüm. Aklıma yattığı için yaptırdım ve şuan insanların dişlerime bakmasından rahatsızlık duymuyorum. Özgüvenim yerine geldi, iyi ki yaptırdım dediğim bu tedaviyi düşünen herkese öneriyorum. Bir yıldır tek bir sorun bile yaşamadım.

Ön Dişlerimin Boyları Lamine Tedavi İle Eşitlendi

Başka bir problem için diş hekimine gittiğim sırada gülüş estetiği ile birkaç soru sormam üzerine doktorum ön dişlerimin boylarını uzatarak, birbirine eşitleyebiliceğini ve bu işlemi kısa sürede halledebileceğini söyledi. Bunun üzerine orada bulunan bir iki hasta ile konuştum ve bu fikir aklıma yattı.

Bir sonraki ziyaretimde Lamine diş kaplaması yaptırmak istediğimi dile getirdim ve kısa bir süre sonunda inanılmaz hoş bir diş yapısına sahip oldum. Gerekli ağız temizliğimi yapıyorum. Bunun dışında ekstra bir işlem yapmama gerek kalmıyor. Herhangi bir renk değişikliği, düşme yada kırılma gibi sorunlar yaşamadım. Aklında soru olan herkes bilmeli ki bu tedavi yöntemi inanılmaz sonuçlar doğuruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız?

Koronavirüs Sürecinde Dişimiz Ağrırsa Ne Yapmalıyız? Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci boyunca birçok alanda ve işte aksamalar meydana geldi. Özellikle sağlığımızla ilgili bazı...

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri

Protez Diş Fiyatları ve Protez Çeşitleri Protez dişler, tekli ve çoklu diş kayıplarında kullanılan bir üründür. Protezler sayesinde kişinin diş eksikliği problemi çözülmüş olur. Protez Nedir? Protez,...

Lazerle diş beyazlatma nedir ve nasıl yapılır?

Lazerle diş beyazlatma nedir? Lazer ile diş beyazlatma, dişlerde meydana gelen renk değişimlerini gidermek üzere, lazer ışığı kullanılarak dişlerin renginin normal seviyeye getirilmesi işlemine verilen...

Hamilelikte Diş Tedavisi

Hamilelikte Diş Tedavisi Hamilelik döneminde birçok açıdan sağlığa dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü bu dönemde tedavi şansı normalken yapılana göre çok daha düşüktür. Hamilelerin birçok ilacı...

Son Yorumlar